+420 777 60 10 80

CO VŠECHO DĚLÁME

Střechy na klíč

Chcete novou střechu rychle a bez starostí? Pak nás ji nechte postavit na klíč! Postaráme se o celou stavbu a vy si pouze vyberete, jaké materiály a barvy se vám zamlouvají. Máme zkušenosti se všemi typy střech a jsme si jistí, že i tu vaši vybudujeme k vaší plné spokojenosti.

Klempířské a pokrývačské práce

Potřebujete šikovné klempíře a pokrývače? Nabízíme komplexní klempířské a pokrývačské práce, včetně objednání a dodání materiálu a výroby či úpravy vybraných klempířských prvků.

Opravy střech

Ať již potřebujete drobnou opravu střechy či celkovou rekonstrukci, naši odborníci jsou vám k dispozici. Postarají se nejen o vlastní opravu, ale také o izolaci střechy, fasády a instalaci hromosvodů. Veškeré opravy a rekonstrukce lze provést i na klíč tak, abyste s ní neměli žádné starosti.

Montáž střešních oken

Postaráme se o profesionální montáž střešních oken na Vaši nemovitost. Instalujeme kvalitní značková okna a osvědčené příslušenství jako např. rolety a žaluzie.

Vázané krovy

Dodáváme kvalitní vázané krovy pro novostavby i střechy při rekonstrukci. Krovy vyrábíme přímo na míru konkrétních zákazníků. Pracujeme rychle, precizně, za rozumné ceny.

Přesvědčte se sami!

Dřevěné příhradové vazníky

Jak urychlit a zlevnit stavbu střechy bez slevování na kvalitě? Moderní systém dřevěných příhradových nosných prvků Vám nabízí řešení. Hodí se na střechy všech velikostí a tvarů od rodinných domů až po výrobní haly.

Prodej střešního materiálu

Sháníte kvalitní střešní materiál za příznivé ceny? Rádi Vám ho dodáme. Disponujeme bohatým výběrem střešních krytin, plechů a svitků i klempířských profilů. Nabízíme kvalitní klempířské prvky jako jsou například žlaby, svody, háky, kolena, objímky a další. Vybrané zboží rádi přizpůsobíme přesně na míru Vaší stavby.

PARTNEŘI

střechy vysočina
střechy vysočina
střechy vysočina
střechy vysočina
střechy vysočina
střechy vysočina
střechy vysočina

HLAVNÍ MENU

SLUŽBY KTERÉ POSKYTUJEME

STŘECHY JANKO

střechy janko

© 2014 STŘECHY JANKO - Martin Janko

Tvorba webových stránek | Design by PabyProduction™